Profesjonalne doradztwo

Masz pytania z zakresu prawa pracy? Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób racjonalnie gospodarować budżetem domowym? Potrzebujesz pomocy w zakresie wsparcia społecznego? Interesuje Cię możliwość uzyskania dopłaty do zakupu pierwszego mieszkania? A może potrzebujesz porady z zakresu dietetyki i zdrowego stylu życia?

W naszym Punkcie czekać na Ciebie będą profesjonaliści, którzy udzielą odpowiedzi na te oraz inne nurtujące Cię pytania. W ramach realizacji naszego projektu nawiązaliśmy współpracę z doradcami zajmującymi się wsparciem z zakresu:

  • zatrudnienia i rynku pracy
  • edukacji i szkoleń
  • pomocy społecznej
  • psychologii
  • prawa
  • zagadnień ekonomiczno-finansowych
  • kwestii mieszkaniowych
  • zdrowia i profilaktyki zdrowotnej

 

 
Pokonanie barier i trudności w znalezieniu pracy

Poprzez indywidualne podejście naszych doradców pomożemy Ci odnaleźć się na tutejszym rynku pracy. W ramach wsparcia psychologicznego zaoferujemy także pomoc w pokonaniu trudności w codziennym funkcjonowaniu oraz strachu przed społecznym odrzuceniem. Poprzez dobranie odpowiedniego wsparcia zmotywujemy Cię do działania!

 

 
Zdobycie nowych umiejętności

Masz szansę nabyć takie umiejętności jak planowanie, umiejętności pracownicze, rozwiązywanie problemów i konfliktów oraz określanie własnej przyszłości. Poprzez udział w organizowanych przez nas warsztatach będziesz mógł nabyć wiedzę z zakresu zasad zdrowego żywienia oraz gospodarowania budżetem domowym. Jeśli zdecydujesz się wybrać szkolenie indywidualne, możesz uzyskać dodatkowe kwalifikacje, które pomogą Ci w znalezieniu stałego zatrudnienia – prawo jazdy kat. B? A może uprawnienia na operatora wózka widłowego?

 

 
Podniesienie kwalifikacji zawodowych

Dzięki oferowanym przez nas stażom, indywidualnym szkoleniom zawodowym lub testowaniu zawodów masz szansę podnieść swoje kwalifikacje, pozyskać niezbędną wiedzę oraz dodatkowe uprawnienia z zakresu, który jest dla Ciebie najbardziej interesujący:

Stylizacja paznokci? Szkolenie dla baristy? A może jednak kurs barberski?

Możesz uzyskać praktyczne umiejętności lub kwalifikacje w Naszym projekcie!

 

 
Kompleksowe wsparcie

Obejmiemy Cię wsparciem doradcy zawodowego, pomożemy Ci uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące kwestii dotyczące rynku pracy, które są dla Ciebie istotne bądź też zaoferujemy dodatkowe możliwości podniesienia swoich kwalifikacji.

Do każdego z Was podejdziemy w sposób indywidualny i pomożemy podjąć najodpowiedniejsze kroki, które pozwolą na ukierunkowanie oraz dobór właściwej ścieżki kariery.

Projekt realizowany we współpracy z: